Obchodní podmínky

Provozovatel:

Sídlo: Kateřina Klásková, Haškova 845/9, 17000 Praha 7

Osobní odběr: Křivenická 406/2, 18100 Praha 8

Identifikační číslo: 04042344, zapsán v živnostenském rejstříku 29. dubna 2015

Daňové identifikační číslo: (nejsme plátci DPH)

Číslo účtu pro ČR: 2900908451/2010 (Fio banka)

Číslo účtu pro SR: 2900908451/8330 (v EUR)

Číslo účtu pro platby v rámci EU: IBAN: CZ1220100000002900908451, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Adresa banky (pro mezinárodní platby): Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1


Kontakt:

Kontaktní osoba: Kateřina Klásková

E-mail: info hotwheelsshop . cz (je nutno odstranit mezery) nebo použijte tento formulář

Telefon: 603 478 123 (účtováno jako volání na O2 dle ceníku Vašeho operátora)

Prosím o ohleduplnost, upřednostňujeme email (odpovídáme většinou po 18. hodině)

Jedná se o originály autíček Hot Wheels a Matchbox, koupené v USA nebo v ČR, vyrobené v Číně, Malajsii nebo Thajsku. Jedná se o autíčka v originálním balení, nicméně u několika, převážně starších, autíček je potřeba počítat s mírnými nedostatky balení (jako je např. zprohýbaný karton). V případě větších nedostatků, jako je prasklý kryt, na to vždy upozorňujeme. Modely jsou určeny pro děti od 3 let nebo od 8 let, což je vyznačeno mezinárodním piktogramem 3+ nebo 8+.

Ceny zboží:

Uvedené ceny jsou konečné. Nejsme plátci DPH.


Dodání:

Dodání je možné buď pomocí služeb České pošty nebo Uloženky + DPD + Slovenská pošta. U České pošty využíváme doporučený balíček (cca do 6 modelů) nebo Balík do ruky tzn. vždy posíláme jako pojištěnou zásilka. Poštovné a balné se odvíjí od ceníku České pošty a dozvíte se ho před odesláním objednávky. V případě spojování více objednávek do jedné, může být poštovné navýšeno při přeřazení zásilky dle hmotnosti. U Uloženky je možné vyzvednout na pobočkách ve všech větších městech.

Pokud není uvedeno jinak (na objednávku) je veškeré zboží skladem v udaném počtu kusů. Zboží odesíláme do dvou pracovních dnů od objednávky.

Osobní odběr: Křivenická 406/2, Praha 8 Čimice. Na uvedené adrese je možné (po předchozí domluvě) vyzvednout zboží většinou každý všední den mezi 18. a 20. hodinou.

Dodání je možné i do zahraniční - Evropské země. Poštovné bude stanoveno po přijetí objednávky - objednávky do zahraničí nejsou brány jako závazné - dokud nedojde k domluvě ohledně poštovného. V současné době je poštovné od 8 € v závislosti na počtu objednaných modelů.


Platba:

Zboží je možné zaplatit předem převodem na bankovní účet (možno i složenkou) nebo na dobírku.

V případě platby předem očekáváme platbu do 7 dní, zboží bude odesláno nejpozději následující den po připsání částky na bankovní účet.

V případě osobního odběru je možná pouze platba předem - nepodporujeme EET.

Pro zahraniční zásilky preferujeme platbu předem. Částku je možné uhradit platbou v EU zóně - účet je vedený u Fio banky.


Objednávka:

Potvrzení objednávky (e-mailové) je návrhem na uzavření kupní smlouvy. Výjimkou je vyprodání zásob.

U nových zákazníků může být vyžadováno potvrzení objednávky dalším komunikačním kanálem. Při platbě předem, je to samotná platba, v případě dobírky pak zasláním e-mailu, telefonním hovorem nebo SMS.


Odstoupení od smlouvy:

Odstoupit od smlouvy lze do 14 dní od převzetí zboží - doručení objednávky. Součástí odstoupení je vrácení zakoupeného zboží. Zboží musí kupující vrátit nepoškozené, spolu s obalem a všemi doklady. Peníze budou vráceny do 14 dnů od odstoupení, ne však dříve, než bude zboží doručeno zpět. Náklady na dopravu zboží od zákazníka nejsou hrazeny.

Používá se opensource systém OpenCart
shop.klasek.org © 2019