Kdo jsme

Jsme jeden z mála e-shopů v České republice, kde si můžete vybrat přímo požadovaný Hot Wheels nebo Matchbox model. V současné době se soustřeďujeme výhradně na modely v měřítku 1:64, které se vyrábějí od roku 1968. Všechny nabízené modely jsou skladem.

U modelů se snažíme evidovat údaje vhodné pro sběratele - číslo v názvu (za znakem #) je sběratelské číslo, které je od roku 2000 kombinováno s rokem vydání. I když by touto dvojicí měla být dána jedinečnost, především před rokem 1998 byly modely se stejným číslem vydávány i v rozmezí několika let, navíc mohou existovat u každého modelu ještě barevné variace či další odlišnosti. Pro úplný přehled variací doporučuji hotwheelscollectors.com nebo hotwheels.wikia.com, i když ani tyto databáze nejsou bez chyb.

Pokud jste požadovaný Hot Wheels model v nabídce nenašli, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám vyhovět a vyhotovit nabídku. V případě individuálního dovozu je potřeba počítat s vyšší cenou, především kvůli vysokým nákladům na dopravu.